• Pomáhali sme...

• V rámci dlhoročnej spolupráce so Slovenským Červeným krížom sa šiesti žiaci našej školy, Viktor Janok, Jozef Talian (obaja z II.B), Fabián Gaži, Samuel Kirvej, Timotej Lučik a Branislav Repko (všetci z I.A), na čele s Martinom Hreškom zo IV.B vybrali vykladať nákladné auto plné škatúľ s potravinami. Potravinovú pomoc využije SČK pre tých, ktorí ju potrebujú. Sme radi, že sme svojimi svalmi mohli aj takto pomôcť.

• Darovanie krvi

• Dňa 13.9.2019 študenti našej školy pod vedením Ing. Marcela Volohdu opäť darovali krv na hematologicko-transfuziologickom oddelení.Rozhodnutie darovať krv má veľký význam, pretože môže zmeniť, resp. zvrátiť osud iného človeka a zachrániť mu život.Prvýkrát takýmto spôsobom pomohli študenti Holinka Kamil, Palenčik Tomáš, Špitalik Branislav, Karoľ Timotej, Rohun Tomáš, Ptáček Samuel.K darcom krvi patrí aj Jozef Labon zo IV.A, pre ktorého to bol v poradí druhý odber krvi. Ing. Marcel Volohda daroval krv po štyridsiatykrát.Aktívna účasť na darovaní krvi sa stala pre žiakov našej školy tradíciou. Sme radi, že niekoľkokrát v roku môžeme takýmto spôsobom pomôcť tým, ktorí našu pomoc naozaj potrebujú. Účastníkom patrí obrovské ďakujem.

• Rodičovské združenie

• Vo štvrtok 19.9.2019 sa o 15:00 hod. uskutoční plenárne zasadnutie ZRPŠ, po ktorom budú nasledovať triedne rodičovské združenia.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020

• Milí žiaci, slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020 bude v pondelok 2. septembra 2019.Žiaci II., III. a IV. ročníka sa stretnú so svojimi triednymi učiteľmi v triedach o 7:55. Prváci počkajú pred hlavným vchodom, kde budú rozdelení podľa odborov do tried.Tešíme sa na vás!

• Štefánikova 1550/20 066 57 Humenné Slovakia