• Spolupráca s firmou Max Bögl

• Naša spolupráca s firmou Max Bögl začala pred viac ako dvoma rokmi. Za toto obdobie sme absolvovali dve exkurzie do Nemecka a pozreli si, ako sa v tejto firme pracuje. Taktiež sme spoluorganizovali kurz nemeckého jazyka nielen pre našich žiakov, ale aj pre potencionálnych záujemcov o prácu. Niekoľkokrát nás navštívil aj zamestnanec firmy, ktorý prezentoval možnosti zamestnania našim žiakov a ochotne odpovedal na všetky ich otázky. V pondelok 1. júla 2024 naša spolupráca dosiahla vrchol. Po dlhej ceste do Nemecka podpísali pracovné zmluvy dvaja tohtoroční absolventi študijných odborov operátor stavebnej výroby a mechanik stavebnoinštalačných zariadení a stali sa zamestnancami firmy Max Bögl. Touto cestou sa chceme poďakovať p. Monike Kudelovej a Valérovi Hudákovi.